Wystawa "Czas na herbatę"

To właśnie temu aromatycznemu naparowi, znanemu i cenionemu na całym świecie, dedykowana jest najnowsza wystawa w Muzeum Farmacji im. prof. Jana Muszyńskiego w Łodzi.

Wernisaż wystawy "Czas na herbatę” odbył się w poniedziałek 25 września. W iście angielskim stylu,  z filiżanką gorącego naparu w dłoni powitaliśmy Seniorów, którzy przyszli wysłuchać inaugurującego wystawę wykładu Elżbiety Łaciny.

Wystawę zwiedzać można w Łodzi przy placu Wolności 2 do 30 grudnia 2021 r. Podobnie jak w przypadku wystawy
o kawie, przygotowaliśmy dla Seniorów cykl spotkań „Filmy przy herbatce”, podczas których w każdy poniedziałek o 12:00, począwszy od 8 listopada
do 13 grudnia włącznie, odbędą się seanse filmowe połączone z degustacją herbat.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Farmacji!