Zapraszamy na konferencję!

W lutym tematem przewodnim naszej konferencji dla Seniorów będzie Zdrowie Intymne.

Harmonogram:

12:00 wykład „Wszystko czego jeszcze nie wiesz o swojej kobiecości, a co zmieni twoje życie”

mgr Agnieszka Milcz – dyplomowana fizjoterapeutka, specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Obala mity dotyczące zdrowia intymnego i przełamuje tabu. Pragnie zwiększać świadomość pacjentów i pomaga im w połączeniu się ze swoim ciałem. Pracuje z bólem przewlekłym i wszelkimi dolegliwościami moczowo-płciowymi.

12:45 wykład „Higiena intymna w wieku 60+"

mgr Magdalena S. Serafin - dyplomowany mistrz naturopatii z ponad 20letnim stażem w medycynie holistycznej. Specjalista detoksykacji patologicznej. Szkoleniowiec z zakresu naturalnych metod dbania o zdrowie.

Dla wszystkich słuchaczy możliwość skorzystania z bezpłatnych badań ciśnienia krwi i poziomu glukozy, wykonanych przez studentów kierunku Pielęgniarstwo AHE

Wstęp wolny!