Razem dla Ukrainy!

Drodzy,

w odpowiedzi na Wasze ogromne zainteresowanie chęcią wsparcia mieszkańców objętej wojną Ukrainy, uruchamiamy zbiórkę na portalu Siepomaga.pl
Jako fundacja ze sfery ochrony zdrowia i pomocy społecznej koordynujemy przekazanie do najbardziej potrzebujących dziś instytucji środków higienicznych, materiałów medycznych czy opatrunkowych od firm i darczyńców. Jesteśmy w stałym kontakcie z największymi polskimi organizacjami pomocy humanitarnej, jak również z lokalnymi fundacjami i stowarzyszeniami i wiemy, że potrzebna jest pomoc celowa, dopasowana do konkretnych potrzeb. Wszystkie zebrane środki przekażemy organizacjom, które koordynują pomoc dla mieszkańców Ukrainy i najlepiej wiedzą, jakie wsparcie jest potrzebne w danym momencie.
Tylko razem możemy stawić czoła nowym wyzwaniom, udowadniając, że dobro zawsze zwycięża.
Dziękujemy za każdą ofiarowaną kwotę!