Nasi Podopieczni

DOZ Fundacja dbam o zdrowie ma pod swoją opieką stałe grono Podopiecznych. Są to dzieci i dorośli cierpiący głownie na choroby nieuleczalne, których koszty terapii przewyższają ich możliwości finansowe. Podopiecznym za pośrednictwem naszej DOZ Fundacji można dedykować i przekazać 1% podatku.

Na co dzień zajmujemy się wspieraniem wszystkich potrzebujących Podopiecznych w zakupie leków. Jednak dwa razy do roku chcemy by chore dzieciaki – nasi mali Podopieczni – zapomnieli o swojej chorobie, a na ich twarzach pojawił się uśmiech. Z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek mali podopieczni DOZ Fundacji otrzymują prezenty zgodnie ze swoimi życzeniami i zainteresowaniami. Przed Gwiazdką wszystkie dzieci piszą listy do Św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty. Od kilku już lat  Wolontariusze oraz przyjaciele DOZ Fundacji Grupy Pelion, a także przyjaciele z innych firm spełniają ich życzenia przynosząc zabawki, ubranka, słodycze, książki, gry, itp. Każdy Podopieczny otrzymuje również list od Św. Mikołaja.

Jeśli również i Ty chcesz by uśmiech zagościł na dziecięcych buziach, zadzwoń do nas i przyłącz się do akcji!
O akcji informujemy na bieżąco na facebooku fundacji.

Poznaj naszych Podopiecznych i Ich historię:

Podopieczni

Doz fundacja

Robert Król - Zgierz

Robert wraz ze swoim bratem bliźniakiem Michałem od urodzenia chorują na autyzm wczesnodziecięcy. Stan Michała jest dużo lepszy. Robert natomiast nie komunikuje się ze światem. Ciągle musi być przy nim osoba, dzięki której możliwe jest jego funkcjonowanie. Oprócz autyzmu chłopak cierpi na astmę oskrzelową oraz silne alergie. Wydatki na leki całej pięcioosobowej rodziny są bardzo wysokie, a niestety jedynym źródłem dochodu jest pensja taty dzieci. Mama  opiekuje się chorymi chłopcami, stąd niemożliwe jest podjęcie przez nią stałego zatrudnienia. Mimo, że rodzinie jest bardzo ciężko, najważniejsze jest dla nich że są razem. Pomóżmy rodzicom zadbać o przyszłość chłopców.