Nasi Podopieczni

DOZ Fundacja dbam o zdrowie ma pod swoją opieką stałe grono Podopiecznych. Są to dzieci i dorośli cierpiący głownie na choroby nieuleczalne, których koszty terapii przewyższają ich możliwości finansowe. Podopiecznym za pośrednictwem naszej DOZ Fundacji można dedykować i przekazać 1% podatku.

Na co dzień zajmujemy się wspieraniem wszystkich potrzebujących Podopiecznych w zakupie leków. Jednak dwa razy do roku chcemy by chore dzieciaki – nasi mali Podopieczni – zapomnieli o swojej chorobie, a na ich twarzach pojawił się uśmiech. Z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek mali podopieczni DOZ Fundacji otrzymują prezenty zgodnie ze swoimi życzeniami i zainteresowaniami. Przed Gwiazdką wszystkie dzieci piszą listy do Św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty. Od kilku już lat  Wolontariusze oraz przyjaciele DOZ Fundacji Grupy Pelion, a także przyjaciele z innych firm spełniają ich życzenia przynosząc zabawki, ubranka, słodycze, książki, gry, itp. Każdy Podopieczny otrzymuje również list od Św. Mikołaja.

Jeśli również i Ty chcesz by uśmiech zagościł na dziecięcych buziach, zadzwoń do nas i przyłącz się do akcji!
O akcji informujemy na bieżąco na facebooku fundacji.

Poznaj naszych Podopiecznych i Ich historię:

Podopieczni

Doz fundacja

Paweł Sławiński - Łódź

Paweł to radosny, pełen zapału, pomysłów i optymizmu chłopak, który mimo wielu przeciwności losu, chce żyć i planować przyszłość. W wieku 22 lat pierwszy raz został operowany z powodu oponiaka mózgu. Niestety, 4 lata później guz odrósł.  Konieczna była druga operacja. W wyniku obu stracił wzrok w oku prawym oraz pogorszył się wzrok w oku lewym, stracił również zmysł węchu. Do końca życia będzie musiał przyjmować syntetyczne hormony, ponieważ podczas operacji przysadka mózgowa musiała zostać usunięta. Wymaga stałej opieki neurologicznej, endokrynologicznej oraz okulistycznej. Obecnie jest w trakcie radioterapii i z pomocą bliskich dochodzi do siebie.