Nasi Podopieczni

DOZ Fundacja dbam o zdrowie ma pod swoją opieką stałe grono Podopiecznych. Są to dzieci i dorośli cierpiący głownie na choroby nieuleczalne, których koszty terapii przewyższają ich możliwości finansowe. Podopiecznym za pośrednictwem naszej DOZ Fundacji można dedykować i przekazać 1% podatku.

Na co dzień zajmujemy się wspieraniem wszystkich potrzebujących Podopiecznych w zakupie leków. Jednak dwa razy do roku chcemy by chore dzieciaki – nasi mali Podopieczni – zapomnieli o swojej chorobie, a na ich twarzach pojawił się uśmiech. Z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek mali podopieczni DOZ Fundacji otrzymują prezenty zgodnie ze swoimi życzeniami i zainteresowaniami. Przed Gwiazdką wszystkie dzieci piszą listy do Św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty. Od kilku już lat  Wolontariusze oraz przyjaciele DOZ Fundacji Grupy Pelion, a także przyjaciele z innych firm spełniają ich życzenia przynosząc zabawki, ubranka, słodycze, książki, gry, itp. Każdy Podopieczny otrzymuje również list od Św. Mikołaja.

Jeśli również i Ty chcesz by uśmiech zagościł na dziecięcych buziach, zadzwoń do nas i przyłącz się do akcji!
O akcji informujemy na bieżąco na facebooku fundacji.

Poznaj naszych Podopiecznych i Ich historię:

Podopieczni

Doz fundacja

Paweł Kwiatosiński - Łódź

Paweł pod opieka naszej Fundacji jest od niedawna. Z prośbą o pomoc dla syna zwróciła się jego mama. Paweł jest wesołym i pełnym optymizmu chłopcem. Ma swoje marzenia i zainteresowania. Jednym z nich jest muzyka i gra na gitarze. Jest członkiem 1 Łódzkiej Orkiestry Gitarowej, której założycielem i dyrygentem jest pan Janusz Kwiatosiński, ojciec Pawła.  W wieku 12 lat zdiagnozowano u Pawła nowotwór zlokalizowany w przysadce mózgowej. W wyniku operacji usunięto nowotwór wraz z przysadką, co spowodowało wielohormonalną niedoczynność przysadki. Chłopak jest pod stałą opieką lekarską.  Potrzebne są kosztowne leki hormonalne aby nie przerywać kuracji.