Orest Bieroń - Legionowo

Orest urodził się z Zespołem Downa i opóźnieniem psychoruchowym.  Dodatkowo cierpi na niedosłuch zmysłowo-nerwowy średniego stopnia. Wymaga stałej rehabilitacji  zarówno słuchu jak i mowy. Ze względu na opóźniony rozwój psychoruchowy oraz niepełnosprawność  zalecana jest indywidualna praca z dzieckiem w zakresie stymulacji rozwoju poznawczego oraz indywidualną rehabilitację z  logopedą. Rodzice starają się wszelkimi sposobami zapewnić dziecku stałą opiekę aby  Orest prawidłowo się rozwijał. Większość środków pochłania  rehabilitacja. Potrzebne też jest wsparcie farmakologiczne  gdyż chłopieć cierpi również na alergię  i astmę. Pomóżmy Orestowi i jego Rodzinie.