Nasi Podopieczni

DOZ Fundacja dbam o zdrowie ma pod swoją opieką stałe grono Podopiecznych. Są to dzieci i dorośli cierpiący głownie na choroby nieuleczalne, których koszty terapii przewyższają ich możliwości finansowe. Podopiecznym za pośrednictwem naszej DOZ Fundacji można dedykować i przekazać 1% podatku.

Na co dzień zajmujemy się wspieraniem wszystkich potrzebujących Podopiecznych w zakupie leków. Jednak dwa razy do roku chcemy by chore dzieciaki – nasi mali Podopieczni – zapomnieli o swojej chorobie, a na ich twarzach pojawił się uśmiech. Z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek mali podopieczni DOZ Fundacji otrzymują prezenty zgodnie ze swoimi życzeniami i zainteresowaniami. Przed Gwiazdką wszystkie dzieci piszą listy do Św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty. Od kilku już lat  Wolontariusze oraz przyjaciele DOZ Fundacji Grupy Pelion, a także przyjaciele z innych firm spełniają ich życzenia przynosząc zabawki, ubranka, słodycze, książki, gry, itp. Każdy Podopieczny otrzymuje również list od Św. Mikołaja.

Jeśli również i Ty chcesz by uśmiech zagościł na dziecięcych buziach, zadzwoń do nas i przyłącz się do akcji!
O akcji informujemy na bieżąco na facebooku fundacji.

Poznaj naszych Podopiecznych i Ich historię:

Podopieczni

Doz fundacja

Orest Bieroń - Legionowo

Orest urodził się z Zespołem Downa i opóźnieniem psychoruchowym.  Dodatkowo cierpi na niedosłuch zmysłowo-nerwowy średniego stopnia. Wymaga stałej rehabilitacji  zarówno słuchu jak i mowy. Ze względu na opóźniony rozwój psychoruchowy oraz niepełnosprawność  zalecana jest indywidualna praca z dzieckiem w zakresie stymulacji rozwoju poznawczego oraz indywidualną rehabilitację z  logopedą. Rodzice starają się wszelkimi sposobami zapewnić dziecku stałą opiekę aby  Orest prawidłowo się rozwijał. Większość środków pochłania  rehabilitacja. Potrzebne też jest wsparcie farmakologiczne  gdyż chłopieć cierpi również na alergię  i astmę. Pomóżmy Orestowi i jego Rodzinie.