Nasi Podopieczni

DOZ Fundacja dbam o zdrowie ma pod swoją opieką stałe grono Podopiecznych. Są to dzieci i dorośli cierpiący głownie na choroby nieuleczalne, których koszty terapii przewyższają ich możliwości finansowe. Podopiecznym za pośrednictwem naszej DOZ Fundacji można dedykować i przekazać 1% podatku.

Na co dzień zajmujemy się wspieraniem wszystkich potrzebujących Podopiecznych w zakupie leków. Jednak dwa razy do roku chcemy by chore dzieciaki – nasi mali Podopieczni – zapomnieli o swojej chorobie, a na ich twarzach pojawił się uśmiech. Z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek mali podopieczni DOZ Fundacji otrzymują prezenty zgodnie ze swoimi życzeniami i zainteresowaniami. Przed Gwiazdką wszystkie dzieci piszą listy do Św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty. Od kilku już lat  Wolontariusze oraz przyjaciele DOZ Fundacji Grupy Pelion, a także przyjaciele z innych firm spełniają ich życzenia przynosząc zabawki, ubranka, słodycze, książki, gry, itp. Każdy Podopieczny otrzymuje również list od Św. Mikołaja.

Jeśli również i Ty chcesz by uśmiech zagościł na dziecięcych buziach, zadzwoń do nas i przyłącz się do akcji!
O akcji informujemy na bieżąco na facebooku fundacji.

Poznaj naszych Podopiecznych i Ich historię:

Podopieczni

Doz fundacja

Magda Nowak - Konstantynów Łódzki

W 2010 r. u Magdy rozpoznano genetyczną chorobę „Zespół Wolframa” spowodowany mutacją genu wolframiny (WFS1). Jest to niezwykle rzadka choroba (częstość występowania szacuje się na 1:770000). Magda cierpi na cukrzycę typu I. W codziennym funkcjonowaniu pomaga Jej pompa insulinowa. W wyniku choroby Magda ma problemy ze słuchem i wzrokiem ale dzięki stałej kontroli w poradniach diabetologicznej, okulistycznej, neurologicznej i audiologicznej dzielnie walczy z chorobą. Ma kochającą rodzinę i wielu przyjaciół, którzy dodają Jej sił.