Igor Lewiński - Łódź

Igorek urodził się w 36 tygodniu ciąży z wagą 1890 g.  Urodził się 25 grudnia 2017 r. jako najwspanialszy prezent dla swoich rodziców.

Już w pierwszej dobie życia musiał być poddany operacji ze względu na niedrożność smółkową. Kolejna operacja, która odbyła się  po miesiącu związana była z odtworzeniem ciągłości przewodu pokarmowego.  Ze względu na niedrożne przewody żółciowe konieczny był zabieg Kasai. Z  Instytutu Matki i Dziecka z Warszawy przyszły wyniki badania Igorka w kierunku mucowiscydozy. Badanie potwierdziło chorobę. Cała rodzina walczy o zdrowie Igora. Najważniejsze, że jest w domu z rodzicami.