Nasi Podopieczni

DOZ Fundacja dbam o zdrowie ma pod swoją opieką stałe grono Podopiecznych. Są to dzieci i dorośli cierpiący głownie na choroby nieuleczalne, których koszty terapii przewyższają ich możliwości finansowe. Podopiecznym za pośrednictwem naszej DOZ Fundacji można dedykować i przekazać 1% podatku.

Na co dzień zajmujemy się wspieraniem wszystkich potrzebujących Podopiecznych w zakupie leków. Jednak dwa razy do roku chcemy by chore dzieciaki – nasi mali Podopieczni – zapomnieli o swojej chorobie, a na ich twarzach pojawił się uśmiech. Z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołajek mali podopieczni DOZ Fundacji otrzymują prezenty zgodnie ze swoimi życzeniami i zainteresowaniami. Przed Gwiazdką wszystkie dzieci piszą listy do Św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty. Od kilku już lat  Wolontariusze oraz przyjaciele DOZ Fundacji Grupy Pelion, a także przyjaciele z innych firm spełniają ich życzenia przynosząc zabawki, ubranka, słodycze, książki, gry, itp. Każdy Podopieczny otrzymuje również list od Św. Mikołaja.

Jeśli również i Ty chcesz by uśmiech zagościł na dziecięcych buziach, zadzwoń do nas i przyłącz się do akcji!
O akcji informujemy na bieżąco na facebooku fundacji.

Poznaj naszych Podopiecznych i Ich historię:

Podopieczni

Doz fundacja

Grzegorz Królasik - Łódź

Grzegorz od czerwca 2016 roku cierpi na bardzo rzadkie onkologiczne schorzenie – chorobę łańcuchów ciężkich, w której nie są dostępne efektywne programy leczenia. Obecnie stosowane jest leczenie objawowe. Choroba pojawiła się nagle, całkowicie uniemożliwiając pracę zawodową. Obecnie stara się o świadczenie zdrowotne, które będzie jego jedynym źródłem utrzymania, ponieważ jest wdowcem i nie posiada dzieci. Jest miłośnikiem muzyki rockowej. Najchętniej relaksuje się na łonie przyrody, a jego wielką pasją jest wędkarstwo. Grzegorz jest pracownikiem Pharmapoint Sp. z o.o. w Łodzi.