Grzegorz Królasik - Łódź

Grzegorz od czerwca 2016 roku cierpi na bardzo rzadkie onkologiczne schorzenie – chorobę łańcuchów ciężkich, w której nie są dostępne efektywne programy leczenia. Obecnie stosowane jest leczenie objawowe. Choroba pojawiła się nagle, całkowicie uniemożliwiając pracę zawodową. Obecnie stara się o świadczenie zdrowotne, które będzie jego jedynym źródłem utrzymania, ponieważ jest wdowcem i nie posiada dzieci. Jest miłośnikiem muzyki rockowej. Najchętniej relaksuje się na łonie przyrody, a jego wielką pasją jest wędkarstwo. Grzegorz jest pracownikiem Pharmapoint Sp. z o.o. w Łodzi.