Zawieszone imprezy dla Seniorów

Drodzy Seniorzy, w związku z aktualną sytuacją w naszym kraju, tymczasowo rezygnujemy ze wszystkich wydarzeń.

W najbliższym czasie nie odbędą się:

• 12 marca - Dzień Kobiet dla Seniorek w AHE
  • 16 marca - spotkanie Seniorów z dziennikarką Magdaleną Michalak w Muzeum Farmacji
  • 18 marca – rozliczanie PIT-ów Seniorów w CZAS Cieszkowskiego w Łodzi
  • 27 marca - koncert Mieczysława Gajosa
  • 30 marca - spotkanie przy planszówkach w Muzeum Farmacji w Łodzi
  • wszystkie spotkania organizacyjne dotyczące Strefy Seniora na DOZ Maraton Łódzki 2020
  • 21 kwietnia - konferencja Zdrowe Oczy
  • 24 kwietnia - koncert akordeonowy Krzysztofa Raczyńskiego
  • 27 kwietnia - spotkanie przy planszówkach w Muzeum Farmacji w Łodzi

Na dzień dzisiejszy wiemy, że w kwietniu nie odbędzie się DOZ Maraton Łódzki. Jego nowy termin został wyznaczony na 18-20 września 2020 r.

Seniorzy to grupa szczególnie zagrożona ciężkim przebiegiem zakażenia panującym wirusem, dlatego też musimy mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich odbiorów naszych wydarzeń.

Dodatkowo apelujemy do wszystkich Państwa o pozostanie w domach i nie narażanie się na zakażenie COVID-19. O zakupy poproście sąsiadów lub dzieci, nie spotykajcie się towarzysko, nie odwiedzajcie dużych skupisk ludzkich, a z porad lekarza/przedłużenia leków skorzystajcie drogą telefoniczną.

Wszystkim Państwu życzymy dużo zdrowia i siły w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.