Aktualności

DOZ Fundacja

Zapraszamy na koncert online!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów
na pierwszy z serii koncertów online.

Już 22 maja 2020 r o godz. 17.00 wystąpi Krzysztof Raczyński - Mistrz akordeonu elekronicznego. Koncert będzie można obejrzeć nie wychodząc z domu – za pośrednictwem strony www.tvi.domkultury.com.pl.

Za realizacje koncertu serdecznie dziękujemy naszym Przyjaciołom z Telewizji Internetowej Tvi.

Pan Krzysztof pasjonuje się grą na akordeonie od dawna. Pomimo ukończenia 70. lat nadal zgłębia tajniki gry i odkrywa nowe możliwości akordeonu elektronicznego, który jest wspaniałym, lecz niezwykle wymagającym instrumentem. Podczas najbliższego koncertu wysłuchamy największych hitów muzyki filmowej. Będzie to pierwsza część tegorocznego spotkania z talentem Pana Krzysztofa. W drugiej części, również, dostępnej on-line, zaprosimy Państwa  na muzykę francuską,  w której dźwięk akordeonu kochamy najbardziej.

A już w czerwcu kolejny koncert on-line! Tym razem piosenki po francusku zaśpiewa Profesor Mieczysław Gajos, półfinalista ubiegłorocznego The Voice Senior.

Podczas tych trudnych chwil nie zapominamy o naszych wiernych widzach, którzy z utęsknieniem czekają na powrót comiesięcznych spotkań z muzyką. Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli spotkać się na żywo!

Aktualności

Doz fundacja

Wesprzyj nas

Przekaż 1,5 % podatku na DOZ Fundację

KRS 0000286305

Rozlicz PIT Doz fundacja