Radosny Dzień Dziecka 2020

Dziękujemy za udział w akcji! Wszyscy nasi mali Podopieczni już z prezentami! Zapraszamy do obejrzenie galerii poniżej ;)

Drodzy Przyjaciele Fundacji,

wielkimi krokami zbliża się 1 czerwca, a tym samym wyczekiwana przez wszystkich akcja Radosny Dzień Dziecka. Pomimo trudnego czasu, również i w tym roku chcemy sprawić radość małym Podopiecznym Fundacji, obdarowując ich drobnymi upominkami.

Do akcji przystąpić może każda osoba, dział lub spółka z GK Pelion. Aby wziąć w niej udział należy zgłosić się do koordynatorki akcji i wskazać, dla kogo chcecie kupić prezent.

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 maja.

Przy wyborze prezentów skorzystać możecie z bezpiecznych zakupów internetowych, a następnie wysyłce do Biura Fundacji. Oczywiście można je nadal przynieść osobiście – jesteśmy w budynku B na II piętrze, w biurowcu przy Zbąszyńskiej 3 w Łodzi.

Na prezenty czekamy do 22 maja 2020 r. włącznie.

Akcję koordynuje:
Gabrysia Kwestarz-Biczysko
gabriela_kwestarz-biczysko@fundacja.doz.pl

Adres do wysyłki:
DOZ Fundacja dbam o zdrowie
Zbąszyńska 3
z dopiskiem: Dzień Dziecka

Poniżej lista podarunków dla małych podopiecznych Fundacji w ramach akcji Radosny Dzień Dziecka.