Aktualności

DOZ Fundacja

Nagraliśmy swój #hot16challenge2 !

DOZ FUNDACJA dbam o zdrowie podjęła wyzwanie "rzucone" przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi, za co bardzo dziękujemy!

Jak mówimy - nie potrafimy rapować, ale tym razem zrobimy wyjątek w słusznej sprawie. Tworząc swoje rymy zachęcamy do wsparcia medyków na całym świecie, na co dzień walczących z koronawirusem Covid-19. Możecie to zrobić w dwojaki sposób - wesprzeć ogólnopolską akcję, utworzoną na siepomaga.pl lub też - i do tego zachęcamy - wsparcia naszej zbiórki. Jak wiecie od kwietnia uruchomiliśmy skarbonkę na portalu siepomaga.pl, dzięki której zbieramy fundusze na środki ochrony osobistej dla mieszkańców i personelu Domów Pomocy Społecznej w naszym kraju.

Pierwsza tura pomocy powędrowały już do łódzkiego DPS "Włókniarz". Działamy dalej! Jeśli tylko naszym występem wzbudziliśmy w Was jakiekolwiek emocje - prosimy dorzuć złotówkę (lub więcej ;)) do naszej skarbonki!

https://www.siepomaga.pl/scigamy-sie-z-wirusem

W naszym teledysku wystąpili: Anna Lisiecka-Kaczmarek z Rady Seniora naszej fundacji oraz cała nasza drużyna: Ela, Gabi i Zbyszek.
Tekst: Ela Łacina.
Nagranie i montaż: Janusz Kwiatosiński

A my do następnych #hot16challenge2 nominujemy:
- Fundację Iskierka
- Caritas Archidiecezji Łódzkiej
- Forum Darczyńców w Polsce

Jołłłł!

Aktualności

Doz fundacja

Wesprzyj nas

Przekaż 1,5 % podatku na DOZ Fundację

KRS 0000286305

Rozlicz PIT Doz fundacja