Mikołajki dla Podopiecznych Fundacji

„I Ty możesz zostać świętym Mikołajem” to akcja, którą inicjujemy w DOZ Fundacji nieprzerwanie od 7 lat. Inicjujemy, bo tworzycie ją Wy, nasi wspaniali Mikołajowie i Elfy, tak ochoczo włączający się w wir przygotowania prezentów dla naszych małych Podopiecznych. Co roku, przed 6 grudnia, dzieci i młodzież będąca pod opieką DOZ Fundacji dbam o zdrowie pisze listy do Świętego Mikołaja, z marzeniami gromadzonymi przez cały rok. Wyłapujemy te materialne i możliwe do spełnienia, przekazując w postaci listy do wszystkich firm i działów GK Pelion.  I jak zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc! Kolejna Mikołajkowa akcja za nami. Do naszych skrzynek trafiają kolejne uśmiechnięte buźki, czym z przyjemnością dzielimy się z wszystkimi członkami załogi wspólnego świątecznego dzieła.