Aktualności

Doz fundacja

Konferencja o inkontynencji

Wykładu „Inkontynencja problem XXI wieku – przerwijmy milczenie!” wysłuchali Seniorzy przybyli na drugą w tym roku konferencję DOZ Fundacji dbam o zdrowie. Inkontynencja to jeden z najpopularniejszych problemów urologicznych, polegający na nietrzymaniu moczu. O jego przyczynach i leczeniu opowiedziała lek. med. Małgorzata Niedzielska, spotykając się z dużym zainteresowaniem i pytaniami zgromadzonych Seniorów. Drugim prelegentem była Aleksandra Pawlak z biura Turystycznego Przygodowo, specjalizującego się w organizacji wycieczek i pobytów sanatoryjnych.

W prezentacji „Jak się przygotować do sezonu turystycznego 2020” Pani Ola poruszyła ważne kwestie związane z organizacją wyjazdów i bezpieczeństwem uczestników. Tematyka Seniorów jest jej bliska, gdyż od kilku lat jest koordynatorką Klubu Seniora z ul. Cieszkowskiego w Łodzi.

Seniorzy, podobnie jak na wszystkich konferencjach DOZ Fundacji, skorzystali z bezpłatnych badań i pomiarów, np. ciśnienia, wagi oraz mogli poczęstować się pyszną gorącą herbatką.

Aktualności

Doz fundacja

Wesprzyj nas

Przekaż 1 % podatku na DOZ Fundację

KRS 0000286305

Chcę pomóc Doz fundacja