Aktualności

DOZ Fundacja

Koncert "Francuskie Rendes-Vous" dostępny online!

Już od 12 czerwca 2020 r od godz. 17.00 zapraszamy wszystkich na koncert „Francuskie Rendez Vous” w wykonaniu Mieczysława Gajosa. Koncert będzie można obejrzeć nie wychodząc z domu – za pośrednictwem strony www.tvi.domkultury.com.pl i wracać do miłych chwil z muzyką w dowolnym momencie, zapraszając do wspólnego oglądania rodzinę.

Występ Pana Mieczysław miał się odbyć w marcu tego roku jako kolejny z koncertów DOZ Fundacji, jednak z powodu epidemii musiał on zostać odwołany. Znając sympatię łódzkiej publiczności do talentu Pana Profesora, która oklaskiwało go podczas  koncertu w 2018 r. postanowiliśmy spełnić życzenia Seniorów i również w tym roku zaprezentować najbardziej lubiane piosenki francuskie w wykonaniu tego wspaniałego artysty. Koncert online jest spełnieniem tej obietnicy.

Mieczysław Gajos  jest profesorem romanistyki, wykłada na Uniwersytecie Łódzkim oraz Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W ostatnim czasie szerszą popularność zyskał dzięki swoim występom w popularnym programie telewizyjnym The Voice Senior, w których doszedł do półfinału. Prywatnie Pan Mieczysław jest wielbicielem Édith Piaf, znanej i cenionej na całym świecie legendy piosenki francuskiej. Utworów z jej repertuaru nie zabraknie podczas najbliższego koncertu online!

Za realizacje koncertu serdecznie dziękujemy naszym Przyjaciołom z Telewizji Internetowej TVi.

Aktualności

Doz fundacja

Wesprzyj nas

Przekaż 1,5 % podatku na DOZ Fundację

KRS 0000286305

Rozlicz PIT Doz fundacja