Kolacja charytatywna 2013

Już po raz czwarty mogliśmy Spełniać marzenia. Gościem honorowym podczas kolacji była polska maratonka Karolina Jarzyńska, stypendystka Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Tym razem dochód z kolacji przekazany została Polskiemu Towarzystwu Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita „J-elita”.

Jak co roku po kolacji odbyła się licytacja obrazów łódzkich artystów oraz koszulek – olimpijskich Karoliny Jarzyńskiej oraz koszulka reprezentacji przekazana nam przez siatkarkę i Panią Poseł Małgorzatę Niemczyk. Aukcję poprowadził Pan Andrzej Janeczko z „Trzeciego Oddechu Kaczuchy”. Dzięki ofiarności przybyłych gości udało nam się zebrać 35 300 zł.

W kolacji wziął udział Pan prof. Dr hab. n. med. Adam Dziki, Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Spotkanie uświetnił występ śpiewaczki operowej Anny Cymmerman.