Drużyna Fundacji biega i pomaga!

IV Łódź Maraton Dbam o Zdrowie za nami. Sportowa rywalizacja i szereg charytatywnych inicjatyw to coś, co wyróżnia łódzką imprezę na tle innych.

Choć w poprzednich latach nie brakowało Biegaczy-Pomagaczy, w tym roku oficjalnie pobiegła Drużyna Fundacji Dbam o Zdrowie, złożona z zaprawionych w bojach biegaczy, jak i takich, którzy raz do roku pokonują swoje słabości, stając na linii startu. Bez większych strat w ludziach udało się nam wszystkim ukończyć bieg na 42 i na 10 km. W tym roku w koszulkach Fundacji biegło aż 56 osób, a zbiórki założyło 16 osób, w tym 13 to pracownicy spółek z Grupy Pelion. Łączna kwota środków ze zbiórek charytatywnych wyniosła aż 40 tys. zł. Już przygotowujemy się na przyszłoroczną imprezę!