chcę pomóc

1,5% podatku

Czy wiesz, że rozliczając swój PIT możesz pomagać? Wpisując KRS 0000286305 w rocznym zeznaniu podatkowym pomagasz DOZ Fundacji zadbać o zdrowie wielu osób!

Od 2023 roku do organizacji trafi aż 1,5 % podatku, co stanowić będzie realne wsparcie w realizacji zadań statutowych.

Co roku, fundusze pochodzące z 1% podatku dla nas ogromnym wsparciem. Pomagają zaopatrzyć na cały rok w środki na leczenie czy rehabilitację Podopiecznych naszej Fundacji z całego kraju, a także przygotować projekty skierowane dla Seniorów - by zwiększać ich świadomość w zakresie dbania o zdrowie i rozwijać aktywność społeczną osób po 60 r.ż.

To dzięki Wam możemy pomagać!

Aby wesprzeć naszą Fundację swoją częścią podatku wystarczy, że rozliczając PIT w rubryce OPP (organizacja pożytku publicznego) wybierzesz DOZ Fundacja i wpiszesz nasz KRS 0000286305.

Możesz także wypełnić swoje zeznanie podatkowe razem z nami, korzystając z darmowego programu do rozliczeń e-PITy.

Dla osób korzystających z rozliczenia poprzez platformę Twój e-PIT na stronie podatki.gov.pl załączamy infografikę, jak wesprzeć wybraną przez siebie organizację.

Dziękujemy za każde wsparcie!